1989
założenie firmy

Firma „ELEKTROSERWIS” powstała w 1989 roku w Mysłowicach. Znana jest na rynku województwa śląskiego jako solidny, wiarygodny i uczciwy partner w biznesie.

1997
przeprowadzka do nowej siedziby ul. Powstańców 15B

W tym samym roku. z „Elektroserwisu” zostaje wyodrębniona spółka F.H.U. „AUTO-BOX” a dzisiejszy ,,ELEKTROSERWIS BOX” zajmująca się naprawą samochodów osobowych i dostawczych. W 1998 roku „Auto-box” otrzymuje autoryzację FIAT AUTO POLAND.

1999

otrzymanie nagrody FIRMA Z JAKOŚCIĄ projektu polsko-szwajcarskiego Izby Rzemieślniczej w Katowicach. W tym samym roku zdobyła drugie miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy jako WZOROWY ORGANIZATOR PRACY.

 

Największym przedsięwzięciem technicznym w dotychczasowej historii naszej firmy jednocześnie przynoszącym splendor i uznanie był współudział w budowie ołarza papieskiego w Sosnowcu podczas pielgrzymki Ojca Świętego w 1999r, za który firma otrzymała z rąk biskupa Adama Śmigieiskiego MEDAL PAPIEŻA JANA PAWŁA II.

2005

firma „Elektroserwis” otrzymuje tytuł FIRMY Z JAKOŚCIĄ Izby Rzemieślniczej w Katowicach

2010

firma otrzymała ZŁOTY LAUR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI oraz osobiste życzenia i list gratulacyjny Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego.

2014
wiarygodny lider biznesu
2017
firma z przyszłością
2019
firma rodzinna
Elektroserwis - firma rodzinna
Facebook Wynajem maszyn